HAKKIMIZDA

YENTAŞ LOJİSTİK

Yentaş Lojistik hammaddeden tüketiciye kadar olan zincirde, doğru ürünün, doğru miktarda, doğru biçimde, doğru zamanda ve doğru şekilde bulundurulmasını sağlayan güvenilir lojistik firmasıdır.

Portföyündeki onun üzerindeki gümrüklü ve lojistik depo alternatiflerinden siz müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümleri oluşturup sunan lojistik alt yapısıdır.

50.000 metrekare depolama alanı alternatifleri ile bölgedeki depolama ve sevkiyat ihtiçlarını yılların vermiş olduğu bilgi birkimi ve tecrübe ile karşılarken maliyetleri de en asgari seviyede tutma garantisi veriyoruz..

Yentaş Lojistik yurt içi ya da şehir içi taşımacılık noktasında önde gelen firmalar arasındadır. Bünyesinde baştan sona deneyimli yönetim ve personel barındıran firmamız, araç takip sistemleri ile tüm müşterilerilerimizin sürekli olarak bilgi edinmesinin yanısıra yüklerin güven içerisinde ilgili hedeflere ulaşmasını sağlar.

Donanımlı tesisleri ve profesyonel çalışanları ile kusursuz bir dağıtım ağını garanti etmekteyiz.
MİSYONUMUZ

Yaşadığımız çağ ve coğrafyada, tüm faaliyet alanlarında gelişen rekabet ortamında, Lojistik sektöründe kalite ve güvenin temsilcisi olma bilinci ile varlığımızı sürdürmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Bugün ve yarınlarda; Lojistik sektörünün her alanında öncü olma yolunda, teknolojinin ışığında, pozitif çevre bilinci ile hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

SÜREKLİ EĞİTİM

Gelişen ve sürelkli değişim gösteren günümüz dünyasında, yaşam boyu eğitim bilinci ile lojistik sektöründeki en güncel uygulama ve yöntemleri takip etmekteyiz.

TEKNOLOJİK GELİŞİM

Ürün ve hizmet hareketinin planlamasında, sevkıyat, teslimat, depolama gibi lojistikle ilgili bütün lojistik süreçlerde en güncel teknolojik gelişmeler uygulanmaktadır.

GÜVENLİK VE KALİTE

Lojistik faaliyet alanlarındaki taleplerinize; Sipariş, sevkiyat, depolama ve teslim süreclerinde ürün güvenliği öncelikli bir kalite anlayışı ile cevap vermekteyiz.

ÇEVRE BİLİNCİ

Yentaş Lojistik olarak; Gelecek nesillerin de çevreden faydalanabilmesi ve daha sağlıklı bireyler olabilmesi adına, çevre koruma bilincini bir miras olarak yaşatmaktayız.